Інтерактивні сенсорні дошки – революція у навчанні


Опубликовано 22 Февраль 2024 в 15:00

Блог Дети в городе Запорожье >  Образование >  Інтерактивні сенсорні дошки – революція у навчанні


Інтерактивні сенсорні дошки – революція у навчанні

Photo: Freepik


В цифрову епоху сучасні інтерактивні сенсорні дошки стали затребуваним і популярним інструментом для навчання. Їх активно використовують в навчальних закладах, на різноманітних заходах і в великих компаніях, де часто проходять презентації.


Інтерактивна дошка від компанії Тех-про – це ідеальний варіант для будь-яких ваших потреб. Це високотехнологічний пристрій, який стане незамінним атрибутом у вашому навчанні або роботі.


Але як саме працюють ці інноваційні пристрої та які їх переваги? Давайте розбиратися!


Як це працює?


Інтерактивні сенсорні дошки складаються з великого екрана, який оснащений сенсорною технологією. За допомогою дошки можна відображати зображення, вводити інформацію або обробляти дані.

Дошка працює в комплекті з комп’ютером або ноутбуком і проектором. По суті, це обладнання, яке може стати вашим другим, більш великим, монітором.

Переваги такої дошки в тому, що в режимі реального часу ви можете робити позначки прямо на дошці: малювати за допомогою дотиків пальцями або стилусом.


Особливості та функції


Інтерактивні сенсорні дошки – це мультимедійне обладнання загального призначення. За допомогою них можна писати, малювати та робити анотації безпосередньо на екрані. Можна додавати у свої презентації зображення, відео та аудіофайли. Це покращить залучення та розуміння вашої презентації.

Сенсорні дошки добре використовувати під час командної роботи, адже з ними можуть одночасно взаємодіяти декілька осіб.

Варто додати, що наразі існує багато додатків та програмного забезпечення, розроблених спеціально для інтерактивних сенсорних панелей. Вони пропонують багато сучасних інструментів і ресурсів для проведення інтерактивних уроків, вікторин або ігор.


Практичне застосування


Інтерактивні сенсорні дошки покращують навчання в класі. Ви можете купити таку дошку для вашого навчального закладу або для окремого класу. Такі дошки служать чудовим інструментом для проведення захоплюючих та інтерактивних уроків під час дистанційного навчання.

Якщо вам доводиться часто виступати перед публікою, дошка стане вашим найвірнішим помічником.

У інтерактивної дошки маса переваг і можливостей для використання. Вона має зручний інтерфейс, добре утримує увагу, а також полегшує сприйняття інформації.


Інтерактивні сенсорні дошки продовжують революціонізувати освіту. Одне зрозуміло – саме за ними майбутнє сучасної освіти.


Подпишись на еженедельную программку от "Дети в городе"


Поиск