Літній танцювальний табір у Празі: Ваш шанс стати зіркою танцю!


Опубликовано 13 Июнь 2024 в 17:00

Блог Дети в городе Запорожье >  Детские лагеря >  Літній танцювальний табір у Празі: Ваш шанс стати зіркою танцю!


Літній танцювальний табір у Празі: Ваш шанс стати зіркою танцю!

Photo: msmstudy.ua


Літній танцювальний табір у Празі — це унікальна можливість для всіх, хто мріє про професійну кар'єру у танцях, бажає вдосконалити свої навички та насолодитися літнім відпочинком у серці Європи. Наш табір пропонує інтенсивне навчання танцям, мовні курси з носіями мови та насичене культурне дозвілля.

 

Професійне навчання танцям


Навчання танцям у нашому таборі проходить на найвищому рівні. Тренування проводять зіркові тренери за співпраці з однією з найкращих танцювальних шкіл Чехії — Prague Dance Center. Ви отримаєте можливість вдосконалювати свої навички у різних танцювальних стилях, таких як сучасні, бальні та народні танці. Неважливо, чи ви вже досвідчений танцюрист, чи тільки починаєте свій шлях — наші тренери підберуть програму саме для вас.


Мовні курси з носіями + практика


Крім танцювальних занять, наш табір пропонує курси англійської мови з носіями. Ви зможете покращити свій рівень володіння мовою та використовувати її у повсякденному житті. Це стане безцінним досвідом для тих, хто прагне впевнено спілкуватися англійською.


Photo: msmstudy.ua


Активне літнє дозвілля у центрі Європи


Прага — це місто з багатою історією та культурою, що робить його ідеальним місцем для проведення літнього табору. Протягом місяця ви зможете відвідати головні визначні пам'ятки Праги, такі як Празький Град, Карлів міст та Влтавську набережну. Ми також організуємо поїздки до столиці Австрії — Відня, столиці Німеччини — Берліна, а також до Мюнхена та Дрездена.


Photo: msmstudy.ua


Культурна програма та екскурсії


Окрім танцювальних тренувань, на вас чекають захоплюючі екскурсії та розваги:

  • Прогулянки на кораблі по Влтаві
  • Відвідування фестивалів та концертів
  • Знайомство з новими друзями з усього світу
  • Прогулянки на катамаранах та багато іншого

 

Умови проживання


Студенти нашого табору мешкають у комфортних студентських резиденціях. Умови проживання включають розміщення до 3 осіб у номері. Всі резиденції забезпечують максимальний комфорт для студентів, а фотографії місць проживання можна переглянути у нашій галереї.


Photo: msmstudy.ua


Академічні заняття


Навчальна програма включає:

  • Місяць — 50 годин
  • 3 тижні — 37 годин
  • 2 тижні — 25 годин

Окрім англійської мови, ви також вивчатимете історію та культуру Чехії у рамках мовного курсу.


Приєднуйтесь до нас!


Не пропустіть свій шанс провести літо у Празі, вдосконалити свої танцювальні навички та знайти нових друзів. Літній танцювальний табір у Празі — це ваш шлях до яскравих емоцій, нових знань та незабутніх вражень.


Запишіться на програму вже сьогодні та пориньте у світ танцю та культури разом з нами!

 

Подпишись на еженедельную программку от "Дети в городе"


Поиск