ТРК CITY MALL

ТРК CITY MALL


ТРК City Mall - найбільш популярний та інноваційний торговельно-розважальний комплекс у Запоріжжі. Відвідувачам пропонується якісне поєднання товарів і послуг, а також комплекс цікавих заходів, маркетингових акцій і шоу-програм для дітей і дорослих.

Завдяки комфортній атмосфері торговельно-розважального комплексу і широкому вибору брендів та послуг у ТРК City Mall спостерігається стабільне зростання кількості відвідувачів. За даними регулярних досліджень, понад 70% жителів Запоріжжя вважають за краще купувати саме в ТРК City Mall. Багато брендів одягу, взуття і аксесуарів у місті представлені ексклюзивно в ТРК.

З 2015 року наповненість торговельної площі ТРК City Mall складає 100%. Tenant - mix представляє понад 90 відомих міжнародних і вітчизняних брендів, серед яких LC Waikiki, Monton, Vovk, Цитрус, Brocard, Walker, Samsung, Etam, Colin's, Befree, Arber, Люксоптика, Wittchen, Будинок іграшок, Milavitsa, Золотой Век, Pandora. Сильні якірні орендарі – це продуктовий гіпермаркет "Ашан" і дитячий розважальний центр "Вулкан". Для зручності гостей працюють кафе і заклади швидкого харчування.

ТРК CityMall- це затишний торговельно-розважальний комплекс, у якому приємно провести час усією сім'єю або з друзями, а також придбати усі необхідні товари.


Время работы

Пн–Вс 10:00–22:00.


Контакты

+38 (0612) 28 39 48
info@citymall.ua


Ссылки


Адрес

Запорожье
улица Запорожская, 1 В