Внимание! Событие на этой странице не актуально

Летние курсы

Летние курсы


Технічна студія "Винахідник" запрошує провести літні канікули цікаво

 

«Карусель пригод» 3-4 р. на малят очікують зустрічі з маленькими комахами і улюбленими тваринами – друзями людей, героями казок і мультфільмів, неймовірні пригоди на транспортних засобах, літні забави у парку розваг. Кожне заняття – це цікава історія у супроводі презентації, повчальні ігри та яскрава конструкція. 


«Мульті-мікс 1.0» 4-5 та «Мульті-мікс_2.0» 5-6  досвідчені конструктори зможуть потрапити у світ популярних героїв коміксів та мультфільмів (Маквіна, Міньйона, Бетмена, робота Валлі, Пітера Пена та Русалочки), здійснити подорож на надсучасному зорельоті, дослідити незвідані планети разом з роботом – космічним мандрівником, зустрітись із гігантськими комахами та потужними трансформерами. Кожне заняття – це яскрава презентація, цікава історія та фантастична функціональна модель із SYSTEM.

 

«Машини та механізми» (МіМ)  6-7 У дітей буде унікальна можливість збудувати безліч машин – кранів, болідів, тракторів, грейдерів, жниварок, газонокосарок, літаків, евакуаторів та відчути себе справжнім вченим, інженером, конструктором-винахідником

«Супер- робототехніка»  10+ Курс, на якому діти сконструюють величезних роботів із серії LEGO Education, а саме: гігантського слона, гіробоя, робота, що ходить по сходах, робота-художника, робота-сортувальника та ін. Крім того, на заняттях діти познайомляться з роботою датчиків, основами програмування та матимуть можливість весело та цікаво провести час!


Возраст

3–13


Стоимость

Пробное занятие от : 100 грн


Телефон

+38 (095) 721-11-25;
+38 (068) 796-63-66


Ссылки


Адрес

Запорожье
проспект Маяковського, 11, Вознесенівський район

Как добраться?

На перехресті пр.Маяковського та вул. Перемоги