Внимание! Событие на этой странице не актуально

Екскурсія до с. Рубанівське

Екскурсія до с. Рубанівське


Є у Дніпропетровській області дивовижне місце – село Рубанівське. З усієї України сюди приїздять люди за спокоєм, умиротворенням та надією. І знаходять це у Свято-Покровському храмі.


Храм Покрови, який у давнину ще називали Червоною церквою, розташований на березі колишньої річки Роставиці. Побудований наприкінці ХІХ століття, він пережив часи гонінь на церкву, і сьогодні існує як діючий храм та історико-культурний заповідник. На Вас чекає прогулянка територією храму, спілкування з настоятелем, «народним отче» Василем, обід у трапезній. 
А ще, під час екскурсії ви побуваєте у музеї українського казкаря! Мало хто знає, що саме на цих землях жив та працював фольклорист, поет та етнограф Іван Манжура. Він мандрував хуторами і селами різних губерній, збираючи народні легенди та казки. 
А коли пройдемо стежкою, вимощеною стовбурами дерев, трохи далі, вийдемо до цілющого джерела. Люди вірять, що вода з нього дарує здоров’я та молодість. 
Та відвідаєте Знаменський жіночий монастир (селище Вербовське), відомий з 1903 року. 

Програма:

  • 6:30 - виїзд з Туристичного центра "Риба Андрій" (вул. Плеханова,13);
  • служба в Свято-Покровському Храмі;
  • екскурсія територією храму;
  • відвідування музею Івана Манжури;
  • обід у трапезній;
  • Свято-Знаменський жіночий монастир;
  • 15:30-прибуття в Дніпро. 


УВАГА! Не забувайте про те, що ви відправляєтесь до святих місць, а отже жінки повинні бути в спідницях (довжина нижче колін) та мати з собою хустинку, щоб накинути її на голову. Також зверніть увагу якщо у кого є бажання причащання, тоді зранку не можна нічого їсти.
 
Возраст

Родителям


Стоимость

Дорослий квиток: 200 грн
Дитячий квиток: 180 грн


Телефон

+380 (56) 788 00 56
+380 (68) 682 25 57
+380 (66) 384 50 93
+380 (93) 802 23 83


Ссылки


Адрес

Днепр
ул. Князя Владимира Великого, 13

Как добраться?

Знаходимось недалеко від театру Шевченка та Філармонії