Внимание! Информация на этой странице не актуальная

"Мультконцерт" музична програма для дітей

"Мультконцерт" музична програма для дітей


Запорізька Обласна Філармонія запрошує дітей на музичну програму "Мультконцерт"

 

На численні дитячі прохання артисти Запорізької обласної філармонії з любов'ю і душею підготували нову програму з найхітовішими піснями з улюблених мультфільмів.

Тож, запрошуємо юних друзів у захоплюючу мандрівку, насичену пригодницькими  історіями, неповторними перевтіленнями, веселими розвагами, улюбленими добрими мультяшними героями та звісно ж, найкращими чудовими музичними шедеврами.

Подорожуючи найпотаємнішими куточками Мультляндії ви зустрінете смішних і водночас  амбітних Посіпак, а веселуни Тімон і Пумба порадують глядачів будь-якого віку! Пісні з мультфільму  «Аладдін» нагадають про справжню любов і віру в чари. Маленькі красуні зможуть поспівати разом з Принцесами, а справжні майбутні захисники стовідсотково впізнають Ральфа та Робокарів.

Комедія, пригодницьке фентезі, романтична казка, та багато-багато знайомих улюблених  пісень – все це « Мультконцерт-2»! 

Чекаємо на вас на прем’єрі нової програми в рамках відкриття нового сезону мистецького проекту «Філармонія-дітям» 22 вересня- справжню казку гарантуємо!


Возраст

3–12


Стоимость

квиток: 60 грн


Телефон

+380 (61) 236 73 86
+380 (61) 236 99 77


Ссылки


Адрес

Запорожье
просп. Соборный, 183